Змішувач для ванни WEZER VRL714-07 з довгим виливом та душовим гарнітуром
1 167 ₴
- В наявності
- Код: VRL714-07
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни WEZER VRL714-07 з довгим виливом — універсальне рішення для комфортного користування. Довгий поворотний вилив дозволяє зручно використовувати змішувач як для ванни, так і для умивальника. У комплект входить душовий гарнітур, що забезпечує додаткову функціональність. Надійна конструкція, зручне керування та практичний дизайн роблять цю модель відмінним вибором для щоденного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Алюмінієві сплави |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 300 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 167 ₴



