
Змішувач для ванни WEZER EKO7-17 з душевим гарнітуром, сатин
1 390 ₴
- В наявності
- Код: EKO7-17
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни WEZER EKO7-17 - це стильний та функціональний варіант для вашої ванни. Він виготовлений з нержавіючої сталі, що забезпечує надійність, корозостійкість та тривалий термін служби. Змішувач має одноважільне керування, що гарантує легке та зручне регулювання температури та потоку води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 320 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴



