Змішувач для ванни GAPPO Aventador G2250-8 з душовим гарнітуром
5 001 ₴
- В наявності
- Код: G2250-8
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни Gappo Aventador G2250-8 зроблений з латуні. Разом зі змішувачем в комплекті йдуть шланг і лійка. Лійка працює в одному режимі, шланг з подвійною металевою опліткою, довжина 1.5 метра. Аератор Noeperl робить потік води м'яким і плавним, так само заощаджує витрати. Для змішування води встановлений 35 мм. картридж Sedal виробництво Іспанія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 162 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 202 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 001 ₴








