

Проточний водонагрівач для кухні WEZER SDS-F9TC з гнучким виливом, 3,3 кВт, сатин
2 136 ₴
- В наявності
- Код: SDS-F9TC
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проточний водонагрівач WEZER SDS-F9TC для умивальника, рефлект. вилив, датчик темп., 3,3 кВт, нержавіюча сталь, сатин — це ефективне та стильне рішення для умивальника, яке забезпечує миттєвий нагрів води. Завдяки потужному ТЕНу 3,3 кВт, пристрій швидко доводить температуру води до 30-55°C, а його корпус із неіржавіючої сталі у кольорі сатин гарантує довговічність та естетичний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Да |
| Гнучкий вилив | Да |
| Длина излива | 215 мм |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Неіржавка сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Да |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Монокран з електронагріванням |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 136 ₴



