

Проточний кран водонагрівач WEZER SDR-G16T-Red з гнучким виливом, червоний/чорний
1 424 ₴
- В наявності
- Код: SDR-G16T-Red
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проточний водонагрівач WEZER SDR-G16T-Red — це стильний і функціональний пристрій для швидкого нагріву води на кухні. Оснащений потужним ТЕНом 3,3 кВт, він забезпечує миттєве отримання гарячої води без необхідності встановлення бойлера. Завдяки гнучкому поворотному виливу, водонагрівач зручний у використанні, а яскравий червоний корпус додає інтер’єру сучасного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гнучкий вилив | Так |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Монокран з електронагрівом |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Червоний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 355 мм |
| Довжина виливу | 218 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 424 ₴



