

Проточний водонагрівач WEZER SDR-F16T різнорівневий вилив, 3,3 кВт, сірий
1 483 ₴
- В наявності
- Код: SDR-F16T
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проточний водонагрівач WEZER SDR-F16T — це практичний і зручний пристрій для нагріву води на кухні. Завдяки потужному ТЕНу 3,3 кВт, він швидко забезпечує гарячу воду в діапазоні 30-65°C, що дозволяє комфортно мити посуд чи виконувати інші побутові завдання. Особливістю моделі є поворотний різнорівневий вилив, який додає зручності у використанні, дозволяючи направляти потік води на потрібну висоту або кут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 335 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Да |
| Длина излива | 185 мм |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Да |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Монокран з електронагріванням |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сірий |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 483 ₴



