Змішувач для раковини Kroner KRP Jena — W010 білий мат
1 242 ₴
- В наявності
- Код: CV035595
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для умивальника Kroner KRP Jena-W010 (білий) — стильний і сучасний змішувач, виготовлений у білому кольорі, що ефектно підкреслює інтер'єр ванної кімнати. Біле покриття надає моделі акуратного та свіжого зовнішнього вигляду, гармонійно доповнюючи інтер'єр у стилях мінімалізм, модерн або скандинавський дизайн.
Ергономічна форма та продумана геометрія забезпечують зручність використання: плавний хід важеля дає змогу точно регулювати температуру та напір води. Надійна конструкція та якісні матеріали гарантують стабільну роботу та тривалий термін експлуатації.
Біла поверхня стійка до слідів води та відбитків пальців, легко очищається й довго зберігає акуратний зовнішній вигляд.
Kroner KRP Jena-W010 — це вдале поєднання сучасного дизайну, практичності та комфорту для вашої ванної кімнати.
Ергономічна форма та продумана геометрія забезпечують зручність використання: плавний хід важеля дає змогу точно регулювати температуру та напір води. Надійна конструкція та якісні матеріали гарантують стабільну роботу та тривалий термін експлуатації.
Біла поверхня стійка до слідів води та відбитків пальців, легко очищається й довго зберігає акуратний зовнішній вигляд.
Kroner KRP Jena-W010 — це вдале поєднання сучасного дизайну, практичності та комфорту для вашої ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.34 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Висота виливу | 150 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 165 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242 ₴











