Змішувач для ванни GAPPO G3210 з душовим гарнітуром, хром
7 641 ₴
- В наявності
- Код: G3210
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни GAPPO G3210 з душовим гарнітуром, хром
Сучасний змішувач для ванни з компактним дизайном, який ідеально підходить для акуратного та стильного облаштування простору. Виготовлений із якісної латуні, що гарантує міцність, довговічність і стійкість до корозії. Хромоване покриття надає дзеркального блиску та захищає від нальоту і подряпин.
Модель оснащена коротким виливом, що робить її зручною саме для використання у ванні без зайвого виступу. У комплект входить душовий гарнітур, завдяки якому легко перемикатися між режимами подачі води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 258 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 641 ₴











