Змішувач для ванни GAPPO G2207 з душовим гарнітуром, хром
6 854 ₴
- В наявності
- Код: G2207
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни GAPPO G2207 з душовим гарнітуром, хром
Надійний змішувач для ванни з класичним дизайном і продуманою конструкцією. Виготовлений із якісної латуні, що забезпечує довгий термін служби та стійкість до корозії. Хромоване покриття зберігає привабливий вигляд і легко очищується від нальоту.
Модель оснащена довгим поворотним виливом, завдяки чому зручно використовувати як для ванни, так і для умивальника. У комплекті передбачений душовий гарнітур, що дозволяє швидко перемикати подачу води між виливом і душем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 357 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 317 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 208 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 854 ₴








