Змішувач для ванни FRAP F3275 з душовим гарнітуром, хром
3 621 ₴
- В наявності
- Код: F3275
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни FRAP F3275, хром — це поєднання стильного дизайну, надійної конструкції та функціональності. Виконаний у класичному відтінку "хром", цей змішувач стане ідеальним доповненням до ванної кімнати, додаючи їй елегантності та вишуканості. Завдяки якісним матеріалам та продуманій конструкції, він забезпечує комфортне користування та довговічність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 139 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 195 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 222 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 621 ₴








