



Проточний водонагрівач для кухні WEZER SDR-D05 білий
924 ₴
- В наявності
- Код: SDR-D05
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проточний водонагрівач WEZER SDR-D05 білий
Крани з підігрівом води — це практичне рішення, яке використовується на кухнях і у ванних кімнатах, дозволяючи насолоджуватися гарячою водопровідною водою. Нині в магазинах представлено безліч пристроїв такого типу зі змінними параметрами. З одного боку, це дає нам великий вибір, з іншого боку, ми часто не знаємо, який купити кран-водонагрівач WEZER SDR-D05 кухня від виробника. Тож давайте перевіримо, на що варто звернути увагу, коли ми шукаємо крани з підігрівом води WEZER SDR-D05 кухня в інтернет-магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Да |
| Висота виливу | 180 мм |
| Длина излива | 190 мм |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 13 литр/мин |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Да |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Монокран з електронагріванням |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Білий |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 924 ₴



