Змішувач для умивальника FRAP F1013,хром
1 124 ₴
- В наявності
- Код: F1013
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для раковини Frap F1013 - практична модель невеликого розміру, яка ідеально підходить для умивальників у ванній кімнаті або санвузлі з обмеженим простором. Корпус виготовлений із міцної латуні, що забезпечує довговічність, надійність та стійкість до корозії. Компактний дизайн поєднує зручність використання та сучасний вигляд, гармонійно доповнюючи інтер’єр ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 106 мм |
| Висота виливу | 55 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 92 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 124 ₴








