Сенсорний змішувач для умивальника FRAP F513, хром
4 484 ₴
- В наявності
- Код: F513
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сенсорний змішувач для раковини FRAP F513, хром
Модель FRAP F513 — це сучасний сенсорний змішувач для умивальника, який забезпечує гігієнічне та економне використання води. Завдяки інфрачервоному датчику, подача води активується автоматично при піднесенні рук. Така система ідеально підходить для приватних і громадських приміщень, де важливі комфорт і безконтактне керування.
Особливості:
- Блок живлення: батарейка/від мережі
- Резервне живлення рекомендація: 6 вольт
- (4 батарейки типу "АА")
- Живлення: 220 вольт
- Блок регулювання температури води: FCCC
- Гнучке підведення: М10*1-G1/2 (500мм)- 3 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Тип змішувача (крана) | Сенсорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Висота виливу | 122 мм |
| Довжина виливу | 121 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 484 ₴











