Змішувач для умивальника FRAP F1076-9, графіт
2 268 ₴
- В наявності
- Код: F1076-9
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для раковини FRAP F1076-9 — це сучасне рішення для комфортного і стильного оснащення ванної кімнати. Модель виконана у лаконічному дизайні з одноважільним керуванням, що забезпечує точне регулювання температури та напору води. Корпус виготовлений із міцної латуні з покриттям у відтінку "збройова сталь", що вирізняється високою стійкістю до зношування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Графіт |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 161 мм |
| Висота виливу | 91 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 126 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 268 ₴









