



Змішувач для умивальника Frap F10805-2 високий, сатин
1 931 ₴
- В наявності
- Код: F10805-2
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для раковини високий FRAP F10805-2 - сучасна та практична модель, яка ідеально підходить для встановлення з накладними умивальниками. Завдяки високому корпусу змішувач забезпечує зручне користування водою та комфортний простір під виливом.
Корпус виготовлений із нержавіючої сталі, що гарантує міцність, довговічність і стійкість до корозії. Покриття сатин надає виробу елегантного вигляду, не залишає помітних слідів від води та добре поєднується з сучасним інтер’єром ванної кімнати.
Змішувач FRAP F10805-2 поєднує стильний дизайн, якісні матеріали та надійність, що робить його чудовим вибором для щоденного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 335 мм |
| Висота виливу | 253 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 179 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 931 ₴



