Змішувач для умивальника GAPPO G1007-13, золото
3 866 ₴
- В наявності
- Код: G1007-13
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для раковини GAPPO G1007-13 - стильний та надійний елемент сантехніки, який стане ефектним доповненням сучасної ванної кімнати. Корпус змішувача виготовлений із міцної латуні, що забезпечує довговічність, стійкість до корозії та стабільну роботу протягом тривалого часу.
Елегантне золоте покриття надає виробу розкішного вигляду та чудово поєднується з інтер’єрами у сучасному, класичному або дизайнерському стилі. Завдяки продуманій конструкції змішувач забезпечує зручне регулювання температури та напору води.
GAPPO G1007-13 — це поєднання якісних матеріалів, стильного дизайну та комфорту у щоденному використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Золото |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Золото |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 164 мм |
| Висота виливу | 106 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 124 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 866 ₴









