Змішувач для умивальника WEZER ROK1-05 сатин
848 ₴
- В наявності
- Код: ROK1-05
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для раковини WEZER ROK1-05 - надійне та практичне рішення для щоденного використання у ванній кімнаті. Модель має стандартну висоту, що робить її ідеальною для встановлення на класичні умивальники. Корпус виготовлений із нержавіючої сталі, яка забезпечує високу міцність, довговічність та стійкість до корозії. Покриття сатин надає змішувачу сучасного вигляду, не залишає помітних слідів від води та гармонійно поєднується з інтер’єром ванної кімнати. Змішувач WEZER ROK1-05 — ідеальний вибір для стильного та тривалого використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Висота виливу | 98 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 122 мм |
| Ширина | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 848 ₴










