

Кран на одну воду для кухні Lidz (CRM) 75 21 269F, хром
312 ₴
- В наявності
- Код: SD00028407
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кран на одну воду для кухні Lidz (CRM) 75 21 269F виготовлений із цинку. Завдяки глянсовому хромованому покриттю має оригінальний зовнішній вигляд. Виготовлений у класичному стилі, зі зручною ручкою для регулювання напору холодної води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 79 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 7 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Цинк |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Монокран |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Висота виливу | 185 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 140 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LIDZCRM302126900 |
| Вага брутто 1, кг | 0,79 |
| Вбудований кран для питної води | Немає |
| Габарити паковання 1, мм | 110х230х180 |
| Діаметр з' єднання | 1/2" |
| Джерело живлення фотоелементу | Немає |
| Комплектація | Кран, крепежи. |
| Механізм змішування | Кран-буса |
| Мoдель | 269F |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип виробу | Кран на одну воду |
| Тип излива | Поворотний |
| Тип міцності | Гайка |
| Тип управління | Вентильний |
| Шланги під'єднання | Докуповуються окремо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴



