Електрична рушникосушка NAVIN Largo 500х1200 Sensor з Wi-Fi, ліва з таймером, чорний муар
8 490 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12-244155-5012
- +380 (99) 739-09-95
NAVIN Largo 480×1200 Sensor с Wi-Fi
Електрична сушарка для рушників Largo має колектори (стійки), виготовлені з профільної квадратної труби 30х30 мм, а горизонтальні перемички — зі стильних прямокутних трубок 50х10 мм, що надає моделі монументальності. Така конструкція також істотно збільшує площу нагрівання й дає змогу не тільки ефективно сушити текстиль, але й підвищити температуру повітря навколо сушарки для рушників, перетворюючи її на додаткове джерело тепла в приміщенні.
Модель обладнана сенсорним керуванням із підтримкою Wi-Fi, що дає змогу керувати температурою й таймерами дистанційно — через застосунок Smart Life/Tuya (фірмовий українськомовний застосунок).
Основні переваги:
▲ Wi-Fi керування через смартфон (Android/iOS)
▲ Сенсорна панель з LED-підсвіткою
▲ Технологія Dry Heat — швидке нагрівання й безпека
▲ Низьке енергоспоживання — оптимально для щоденного використання.
▲ Ідеально підходить для ванних кімнат, кухонь і коридорів
Розумне керування для всіх:
▶ Україномовний застосунок
▶ Регулювання температури та таймера
▶ Зрозуміле настроювання тижневої графіки
▶ Увімкнення/вимкнення з будь-якої точки світу
Сушарка для рушників Largo 500х1200 Sensor з Wi-Fi (колір — чорний муар; розташування шнура з вилкою — зліва) від українського виробника NAVIN виготовлене з вуглецевої сталі, яка вирізняється високою якістю та міцністю. Модель має надійне порошкове покриття. Товщина стінки колекторів (стійок) і перемичок сушарки для рушників дорівнює 1,5 мм.
- Потужність моделі — 256 Вт.
- Робоча температура* - до 55 °C
- Ступінь захисту — IP44
- Гарантія — 60 міс.
* за температури в приміщенні 20 °C і номінальної напруги 230 В.
Ви можете легко керувати потужністю сушарки для рушників і додатково заощаджувати на енерговитратах, оскільки ця модель обладнана зручним і простим у настроюванні сенсорним терморегулятором Sensor з вбудованою функцією таймера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 256 Вт |
| Робоча температура | 55 град. |
| Кількість секцій | 12 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип підключення | Лівий |
| Товщина стінки колектора | 1.5 мм |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Міжосьова відстань | 470 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
- Ціна: 8 490 ₴









