Змішувач для з підключенням до фільтру INX4A-08 GUNGREY гнучкий вилив, графіт/чорний
2 681 ₴
- В наявності
- Код: INX4A-08 GUNGREY
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач кухонний під фільтр WEZER INX4A-08 GUNGREY - це високофункціональний та стильний санітарний пристрій, призначений для забезпечення комфорту та зручності у вашій кухні. Цей змішувач має такі ключові характеристики:
Модель призначена для одночасного підключення до водопроводу та фільтру, забезпечуючи можливість використання як звичайної, так і питної води. Це зручне рішення для підтримки здорового способу життя.
Силіконовий вилив забезпечує зручність при митті раковини та габаритного посуду, роблячи процес більш ефективним та комфортним.
Надійна робота забезпечується керамічним картриджем діаметром 35 мм та кран-буксою з кутом повороту 90°, що спрощує регулювання потоку води та забезпечує тривалий термін експлуатації.
Змішувач обладнаний зручними рукоятками для керування, що робить процес регулювання потоку води зручнішим та ергономічнішим.
Аератори створюють рівномірний струмінь без бризок як водопровідної води, так питної води, забезпечуючи оптимальне користування змішувачем.
Модель призначена для одночасного підключення до водопроводу та фільтру, забезпечуючи можливість використання як звичайної, так і питної води. Це зручне рішення для підтримки здорового способу життя.
Силіконовий вилив забезпечує зручність при митті раковини та габаритного посуду, роблячи процес більш ефективним та комфортним.
Надійна робота забезпечується керамічним картриджем діаметром 35 мм та кран-буксою з кутом повороту 90°, що спрощує регулювання потоку води та забезпечує тривалий термін експлуатації.
Змішувач обладнаний зручними рукоятками для керування, що робить процес регулювання потоку води зручнішим та ергономічнішим.
Аератори створюють рівномірний струмінь без бризок як водопровідної води, так питної води, забезпечуючи оптимальне користування змішувачем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Гнучкий вилив | Так |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Підключення до фільтра | Так |
| Покриття | Матовий чорний |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Двоважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Графіт |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Висота виливу | 210 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 215 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 136 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 681 ₴








