

Змішувач для кухні WEZER SOP4-045, хром
829 ₴
- В наявності
- Код: SOP4-045
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач кухонний WEZER SOP4-045, хром
Wezer SOP4-045 - це надійний змішувач для кухні за доступною ціною від якісної сантехнічної торгової марки. Корпус змішувача даної моделі виготовлений з алюмінієвого сплаву. Його головними властивостями є висока термостійкість (580 ° С) та пластичність. Дизайн змішувача містить останні віяння в моді сантехнічного обладнання. Це дозволяє вписати змішувач у будь-який сучасний інтер'єр ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 293 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 206 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 829 ₴



