
Змішувач для кухні з підключенням до фільтру WEZER EKO4C-01-BLACK чорний
2 382 ₴
- В наявності
- Код: EKO4C-01-BLACK
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач кухонний на 2 води Wezer EKO4C-01-BLACK виготовлений з нержавіючої сталі. Забарвлений у чорний колір, виглядає на мийці дуже стильно. До стільниці кріпиться на гайку. У комплекті три підводки. Вони дозволяють воді, яка проходить через фільтр не змішуватись. Для відкриття потоку питної води використовується важіль, який менший. Не треба робити додатковий отвір, щоб підключати питну воду, як у крані фасетка. Дуже приємний бонус – це безшумна робота. За невелику вартість ви отримуєте чудовий змішувач, який прослужить не один десяток років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На стільницю |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Так |
| Підключення до фільтра | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Двоважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 355 мм |
| Висота виливу | 320 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 250 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 382 ₴



