


Змішувач для кухні GAPPO G4003-6 чорний/хром
4 110 ₴
- В наявності
- Код: G4003-6
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач кухонний Gappo G4003-6 чорного кольору з хромованими вставками. Дуже стильний та сучасний дизайн. Буде неймовірно виглядати на вашій кухні. Корпус зроблено з латуні. Змішувач доволі високий, вилив повертається на 360⁰. До води підключається гнучкими підводками, їх довжина становить 50 см. Механізм змішування води керамічний картридж 40 мм., працює дуже плавно. Регулювання проводяться хромованою ручкою. Аератор з зовнішньою різьбою та зйомний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Перемикач на фільтр | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 394 мм |
| Висота виливу | 274 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 208 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 110 ₴



