


Змішувач для кухні з підключенням до фільтру GAPPO G4398-19 з гнучким виливом, графіт/чорний
5 136 ₴
- В наявності
- Код: G4398-19
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач кухонний з гнучким виливом Gappo G4398-19 з можливістю підключення фільтра зворотного осмосу для очищення води.
Тепер питна вода завжди буде доступна на вашій кухні. Щоб потоки не змішувалися, вони проходять через окремі підводки. Для подачі питної води достатньо повернути маленький важіль. Великий важіль працює у стандартному режимі, тож налаштування не викличе труднощів.
Корпус виготовлений із латуні, поверхня пофарбована в колір «зброярська сталь». Завдяки спеціальній технології нанесення фарба міцно тримається та зберігає вигляд надовго. Вилив силіконовий, гнучкий, але міцний. До стільниці змішувач кріпиться на шпильку, механізм змішування – картридж 35 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Так |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Підключення до фільтра | Так |
| Покриття | Матовий чорний |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Тип змішувача (крана) | Двоважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Графіт |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Висота виливу | 195 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 225 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 136 ₴



