Рушникосушка електрична Navin Levante 330х1200 Sensor лівостороння, чорний муар
6 990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12-257153-3312
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електрична сушарка для рушників Levante 330х1200 Sensor від українського виробника NAVIN.
Компактні розміри рушникосушки роблять її ідеальним вибором для сучасних ванних кімнат, де важливі як функціональність, так і естетика.
Модель оснащена сенсорним блоком NAVIN SENSOR, що дозволяє легко регулювати температуру та встановлювати оптимальний час використання сушарки для рушників.
Рушникосушка Navin Levante 330х1200 (розташування шнура з вилкою — ліворуч) виготовлена з вуглецевої сталі високої якості й міцності. Модель має порошкове покриття (колір — чорний муар).
- Потужність моделі — 254 Вт
- Робоча температура* — до 55°C
- Ступінь захисту — IP44
- Гарантія — 60 міс.
* за температури в приміщенні 20 °С і номінальної напруги 230 В.
Модель сушарки розроблена для вузьких, глибоких ніш та звужених просторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 12 кг |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість секцій | 6 |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Потужність | 254 Вт |
| Робоча температура | 55 град. |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Лівий |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Товщина стінки колектора | 1.5 мм |
| Форма рушникосушки | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 71 мм |
| Міжосьова відстань | 300 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
| Поличка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 990 ₴









