Змішувач для ванни Wezer DFR7-A722 має кронштейн для лійки. Завдяки цьому вона має своє місце й вона не буде валятися у ванній або на умивальнику. Стандартний розмір основи робить її придатною для встановлення в настінний тримач, що дає змогу приймати душ.
У змішувачі для ванни Wezer DFR7-A722 довгий поворотний вилив, тому його можна застосовувати для низки встановленого умивальника. Така конструкція дає змогу заощаджувати тісто в маленьких приміщеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 360 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Довжина шланга | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 951 ₴





