

Змішувач для ванни WEZER PUD6-B045 хром
1 080 ₴
- В наявності
- Код: PUD6-B045
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни WEZER PUD6-B045
Використання води в повсякденному житті допомагає підтримувати власну гігієну, зберігати чистоту в домі, готувати їжу і робить наше життя максимально комфортним.
Сучасна сантехніка стала настільки важливою частиною побуту, що її важливості майже ніхто не помічає. Тим не менш, аби підтримувати необхідний рівень, необхідно приділяти максимум уваги при виборі конкретної моделі різних приладів.
Зокрема, можна купити змішувачі для душу WEZER PUD6-B045, хромнедорого якщо знати на які параметри треба орієнтуватись.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Лійка | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 390 мм |
| Довжина виливу | 376 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴



