

Змішувач для ванни Wezer NOF3 із душовим гарнітуром
1 414 ₴
- В наявності
- Код: NOF3
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач у ванну з душем Wezer NOF3 з коротким виливом – ідеальне рішення для сучасних ванних кімнат. Виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву із застосуванням технології відливу під тиском, цей змішувач гарантує надійність та тривалий термін служби. Його популярний колір хром надає інтер'єру блиску, а геометричний лаконічний дизайн додає стиль та елегантність.
У комплекті зі змішувачем йдуть душова лійка, шланг в оплетці та кронштейн для лійки, що робить його повноцінним та універсальним рішенням для вашої ванної кімнати.
Кран у ванну Wezer NOF3 поєднує в собі сучасні технології, естетику та зручність, створюючи приємний простір для вашого повсякденного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал | Силумін |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 162 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 250 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 414 ₴



