

Змішувач для ванни двовентильний WEZER DAK3-827 з гарнітуром
1 474 ₴
- В наявності
- Код: DAK-827
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни (ретро) WEZER DAK3-827 в комплекті зі шлангою та душовою лійкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 474 ₴



