



Змішувач для ванни WEZER FAB7 з душовим гарнітуром
781 ₴
- В наявності
- Код: FAB7
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванної кімнати Wezer FAB7 обладнаний довгим поворотним гусом. Це дає можливість застосовувати його одночасно для ванної та умивальника. Така конструкція зменшує кількість необхідних виходів для підключення виробу. Також вона ідеальна для маленьких радянських квартир, де кожен вільний сантиметр площі на вагу золота.
При покупці змішувача для ванни Wezer FAB7 варто враховувати, що має декоровану поверхню корпусу. Вона виглядає матовою. Такий зовнішній вигляд називається сатин, оскільки виріб видається невідполірованим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 146 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 25 мм |
| Довжина виливу | 382 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 781 ₴



