Змішувач для ванни Wezer AVA3-439 має невеликий литий гусак, що підвищує його герметичність та мінімізує ймовірність появи протікання. У той же час необхідно враховувати, що його не можна використовувати для умивальника. Його фізично неможливо повертати у різні боки. Прилад відрізняється якістю та довговічністю.
Змішувач для ванної кімнати Wezer AVA3-439 обладнаний посиленим корпусом. Це можна побачити, взявши виріб до рук. Він досить важкий, тому стійкий до утворення тріщин. А стандартні розміри підключення дозволяють його встановлювати у більшості ванних кімнат.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.64 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 150 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095 ₴




