Змішувач для ванної кімнати Wezer FAD3-181 має повністю литий корпус. Така конструкція робить прилад дуже герметичним та міцним, оскільки мінімізує кількість рухомих елементів. А велика вага крана вказує на значну товщину стінок. Чим вона більша, тим менша можливість утворення тріщин, особливо наскрізних, вища стійкість до тиску.
При покупці змішувача Wezer FAD3-181 необхідно враховувати, що його не можна використовувати для умивальника. Прилад має короткий литий вилив. Його не можна повернути, оскільки він є частиною корпусу. Перемикач з душу на кран знаходиться зверху та збоку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Алюмінієві сплави |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 236 ₴



