


Змішувач для ванни з душовим гарнітуром WEZER PRO3-02-BLACK чорний
3 145 ₴
- В наявності
- Код: PRO3-02-BLACK
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни WEZER PRO3-02-BLACK – це втілення сучасного стилю та надійної функціональності. Його елегантний чорний колір та елегантний кубічний дизайн привносять елегантність у ванну кімнату. Виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, змішувач забезпечує міцність та тривалий термін служби.
Кран у ванну Wezer PRO3-02-BLACK оснащений керамічним картриджем, який забезпечує плавне та безшумне регулювання потоку води. Це знижує ризик витоків та підвищує надійність змішувача в цілому.
Установка змішувача не займе багато часу завдяки інструкціям, що робить монтаж максимально зручним навіть для новачків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.51 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 175 мм |
| Довжина шланга | 1500 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 145 ₴



