

Змішувач для ванни двухвентельний WEZER VAL7-10 сатин
2 111 ₴
- В наявності
- Код: VAL7-10
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванної Wezer VAL7-10 з нержавіючої сталі з лійкою в комплекті. Усі регулювання води виробляються вентилями. Шланг також виготовлений із нержавіючої сталі. Простий, але багатофункціональний комплект. Задовольнить усі ваші потреби. Усі комплектуючі – якісні та надійні. Нержавіюча сталь неймовірно витривала і найкраще рішення для виготовлення сантехнічних виробів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 350 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 111 ₴



