Змішувач для ванни з душовим гарнітуром GAPPO G3203-6 чорний/хром
6 603 ₴
- В наявності
- Код: G3203-6
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний змішувач для ванни Gappo G3203-6 виготовлений з латуні. Його також можна встановити в душову кабіну. У нього у комплекті йдуть ексцентрики, щоб можна було підрівняти відстань до труб. Механізм змішування керамічний картридж розміром 40 мм. Перемикач між режимами повертається на 90⁰. Лійка працює у трьох режимах та має доволі великі розміри. Шланг має довжину стандартну 1.5 м. Аератор з наружною різьбою, тому він зйомний.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ВАННИ GAPPO G3203-6:
- колір: чорний-хром;
- матеріал: латунь;
- картридж: G50, 40 мм;
- перемикач: G52-6 (90⁰);
- аератор: G 79-8, різьба зовнішня М24;
- шланг: G43-6, 1.5 м;
- лійка: G004, 3 режими;
- ексцентрики: у комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 155 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 115 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 603 ₴









