Змішувач для ванни з душовим гарнітуром GAPPO Aventador G3250 чорний
4 387 ₴
- В наявності
- Код: G3250
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни Aventador G3250 — це сучасний сантехнічний інструмент, що відрізняється високою надійністю і оригінальним зовнішнім виглядом. Корпус змішувача для ванни виконаний з якісного латунного сплаву. Змішувач з цього матеріалу захищений від впливу вологи і можливих механічних пошкоджень.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ ЗМIШУВАЧА:
- іспанський картридж Sedal;
- аератор Neoprl;
- металева рукоятка;
- шланг у подвійному плетінні;
- тримач для лійки;
- поворотний перемикач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.95 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 208 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 189 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 387 ₴











