Змішувач для ванни G2242 серії G42 — це класичний двухвентильний змішувач з довгим виливом. Дизайн змішувача виконаний у нео-класичному стилі, що відображається на його зовнішньому вигляді. Корпус змішувача G2242 зроблений з латуні, яка захищає його від корозії і обумовлює тривалий термін служби виробу.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ ЗМIШУВАЧА:
- кран-букса з керамічними пластинами;
- кут повороту кран-букси 180 градусiв;
- аератор Neoperl;
- металева рукоятка;
- душова лійка;
- поворотний перемикач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 236 мм |
| Глибина | 384 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 815 ₴











