Змішувач для раковини Frap F10802-62 високий, чорний
Кран елегантного чорного кольору та кубічної форми виграшно доповнить будь-який сучасний інтер'єр. Плавні та суворі лінії надають йому ваги у загальній композиції приміщення. Такий тип змішувача встановлюється в комплекті з глибокими чашами, щоб уникнути великої кількості бризок. Також для пом'якшення потоку води та економії витрати встановлений аератор, невелика сіточка на носику виливу.
Виготовлений змішувач із нержавіючої сталі, міцного та довговічного матеріалу. Покриття – порошкова фарба. Такий спосіб фарбування забезпечує її надійне зчеплення з поверхнею, що в майбутньому не дає злазити. До раковини кріпиться на гайку, до труб підключається за допомогою гнучких підводок. Усі комплектуючі йдуть у комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 355 мм |
| Висота виливу | 276 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 178 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴






