



Змішувач для раковини високий Frap F1069-2 хром
2 000 ₴
- В наявності
- Код: F1069-2
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високий змішувач для умивальника Frap F1069-2 з литим корпусом, виплавлений з латуні. Протікання не можливі, бо немає з’єднань. Латунь дуже витривалий та стійкий до корозії матеріал. Покриття з хрому допоможе не втрати крану з часом блиск. Кріпиться на гайку, вона йде у комплекті разом з гумовими ущільнювачами. Картридж в середині встановлено стандартний, керамічний розміром 35 мм. Працює плавно та без збоїв. У комплекті також йдуть гнучкі підводки довжиною 45 см. Для високого змішувача потрібна глибока раковина чаша, інакше будуть розповсюджуватися бризки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.95 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 319 мм |
| Висота виливу | 245 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 151 мм |
| Довжина шланга | 45 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴



