Змішувач для раковини WEZER SOP1-045, хром
Змішувач для умивальника Wezer SOP1-045 відрізняється посиленим корпусом. Це можна відчути, взявши прилад до рук – дуже важкий. Цей факт вказує на значну товщину стін, що запобігає утворенню тріщин при перепадах температури, механічних навантаженнях. Для захисту від корозії та надання привабливого зовнішнього вигляду зовні хромований.
Значна висота змішувача для умивальника Wezer SOP1-045 дозволяє випрати під ним речі вручну. А поворотний вилив завжди можна прибрати убік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал | Силумін |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 133 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴







