


Змішувач для умивальника WEZER EKO1B-01 сатин
923 ₴
- В наявності
- Код: EKO1B-01
- +380 (99) 739-09-95
Змішувач для умивальника з нержавіючої сталі Wezer EKO1B-01
Wezer EKO1B-01 – класика, яка завжди популярна. Змішувач для умивальника з нержавіючої сталі це відмінне рішення для тих, хто хоче отримати надійний та високоякісний прилад на довгі роки. Матеріал відрізняється високою стійкістю, міцністю та антикорозійністю. Дизайн одноважільного моделі EKO1B-01 поєднує в собі сучасні технології та класичний стиль, роблячи його яскравим елементом у будь-якому інтер'єрі. За змішування гарячої та холодної води відповідає керамічний картридж 35 мм. Регулювання рівня напору та температури води здійснюється поворотною рукояткою. Литий неповоротний гусак оснащений аератором, який, крім пом'якшення води, значно економить її витрату. Незважаючи на якість та зовнішню привабливість змішувач доступний у ціні, що і робить бренд Wezer дуже затребуваним на ринку сантехнічного обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Сатин |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Висота виливу | 215 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 162 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 923 ₴



