Змішувач для раковини Gappo G1006-9 графіт
3 395 ₴
- В наявності
- Код: G1006-9
- +380 (99) 739-09-95
Змішувач для умивальника Gappo G1006-9 – ідеальне рішення для тих, хто цінує не тільки стильний дизайн, але й екологічність та економічність. Виготовлений із міцної та довговічної латуні з покриттям кольору gungrey, або збройова сталь.
Змішувач Gappo G1006-9 - вибір усвідомлених покупців. Він виготовлений із використанням зелених технологій: екологічні матеріали, економічний аератор Neoperl. Це не лише економія води, а й турбота про довкілля.
Керамічний картридж Sedal забезпечує плавне та безшумне регулювання температури та витрати води. Дизайн із загнутим вниз зливом робить цей змішувач ідеальним доповненням для скандинавського інтер'єру, надаючи йому неповторного шарму та стилю.
Купуючи змішувач Gappo G1006-9, ви також отримуєте гарантію на п'ять років, що підкреслює високу якість та надійність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Графіт |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 183 мм |
| Висота виливу | 98 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 160 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 56 мм |
- Ціна: 3 395 ₴










