Змішувач для раковини високий Gappo G1007-81 хром
4 882 ₴
- В наявності
- Код: G1007-81
- +380 (99) 739-09-95
Змішувач для умивальника високий Gappo G1007-81 хром
Високий змішувач для раковини Gappo G1007-81 привносить у вашу ванну кімнату вишуканий стиль та функціональність. Його висота ідеально поєднується із накладними раковинами чашами, створюючи елегантний дует. Завдяки плоскому аератору струмінь нагадує водоспад, тому його називають каскадним змішувачем.
Gappo G1007-81 виготовлений з латуні із хромованим покриттям. Тому він не лише привертає увагу своїм блискучим зовнішнім виглядом, але також забезпечує міцність та тривалий термін служби. Керамічний картридж Sedal забезпечує плавну безшумну роботу, а аератор Neoperl сприяє зменшенню споживання води.
Змішувач Gappo G1007-81 однозначно коштує, якщо ви хочете створити особливу атмосферу у вашій ванній. Чудовий дизайн цього змішувача перетворює звичайні моменти вмивання на задоволення від вишуканої естетики та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 334 мм |
| Висота виливу | 258 мм |
| Глибина | 207 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 167 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 4 882 ₴









