Змішувач для умивальника Qtap Swan Cascada QTSWA270CRW45568 виконаний у стильному поєднанні Chrome/White та відрізняється сучасним каскадним дизайном, що створює ефект водоспаду. Його елегантний зовнішній вигляд із квадратними формами ідеально доповнить інтер'єр вашої ванної кімнати, додавши нотку розкоші та модерну. Зручний важіль забезпечує легкість керування потоком та температурою води, а високоякісні матеріали гарантують довговічність та стійкість до корозії. Цей змішувач стане чудовим вибором для тих, хто цінує як функціональність, так і естетику в оформленні ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 1.655 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Каскадна |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 178 мм |
| Висота виливу | 110 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 128 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 565 ₴






