



Змішувач для ванни на підлогу Lidz Aria 004 c душовим гарнітуром (k35) LDARI004NKS46099 сатин
6 221 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD00052223
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Змішувач для ванни Lidz Aria 004 (з душовим гарнітуром) (k35) Nickel - це стильний і функціональний елемент ванної кімнати. Завдяки нікелевому покриттю, змішувач має високу стійкість до корозії та зовнішніх пошкоджень. Підлогова конструкція та душовий гарнітур роблять його ідеальним вибором для вільно ванн, додаючи елегантності та комфорту у використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Підлоговий |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 210 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 221 ₴



