
Змішувач для кухні Qtap Grand з під'єднанням питної води QTGRA362CRB45669 Chrome/Black
2 635 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD00051793
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Змішувач кухонний з під'єднанням до фільтру Qtap Grand QTGRA362CRB45669 у виконанні Chrome/Black — це елегантне та практичне рішення для кухні. Хромоване покриття в поєднанні з чорним кольором надає виробу стильного та сучасного вигляду, забезпечуючи довговічність і зручність у догляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 6.06 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Так |
| Підключення до фільтра | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 351 мм |
| Висота виливу | 225 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 195 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 138 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 635 ₴



