Змішувач для кухні Qtap Rozcesti з висувним виливом та підключенням до фільтра QTROZ366BLM45940 чорний
4 965 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD00052064
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кухонний змішувач Qtap Rozcesti QTROZ366BLM45940 у виконанні Black Matt — це стильний і функціональний елемент кухонного інтер'єру. Висувний вилив забезпечує зручність у використанні, а під'єднання для питної води дає змогу легко отримувати чисту воду. Матово-чорне покриття надає змішувачу сучасного вигляду та захищає його від подряпин і пошкоджень, гарантуючи довгий термін експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2.7 кг |
| Висувний вилив | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Так |
| Підключення до фільтра | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 431 мм |
| Висота виливу | 223 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 230 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 965 ₴










