Змішувач для ванни Lidz Arrow 0052 з душовим гарнітуром (k35) LDARR0052CRM44954 Chrome
1 234 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD00051078
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Змішувач для ванни Lidz Arrow LDARR0052CRM44954 з довгим поворотним виливом виготовлений із цинку, укомплектований душовим шлангом та лійкою. Завдяки хромованому покриттю має міцну поверхню та привабливий зовнішній вигляд. Декоративні розетки приховують похибки установки на оздобленні кімнати. Напір води та її температура регулюються поворотом важеля в потрібне положення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.64 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Цинк |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 137 мм |
| Глибина | 383 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 234 ₴








