Змішувач для умивальника GROHE BAUCLASSIC 23162000
Змішувач для умивальника Grohe BauClassic S-Size (23162000) — це якісний змішувач для умивальника, який має стійкість до появи подряпин і тривалого збереження ідеального зовнішнього вигляду. Має прекрасний дизайн, який припаде всім до смаку.
- змішувач одноважільний для раковиниDN 15
- монтаж на один отвір
- металевий важіль
- керамічний картридж 28 мм
- аератор
- гладкий корпус
- в кольорі хром
- гнучка підводка
- система швидкого монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 107 мм |
| Висота виливу | 64 мм |
| Висота | 155 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Діаметр монтажних отворів | 34 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 806 ₴







