Кухонний змішувач Kroner KRM Ems - C030
Змішувач для кухні Kroner KRM Ems - C030 - ідеальний вибір для вашої кухні. Виготовлений з високоякісного силуміну, він гарантує міцність та довговічність. Має привабливий глянцевий хромований колір, що додає йому елегантності. Змішувач оснащений картриджним механізмом змішування, що дозволяє зручно регулювати температуру води. Його унікальна Г-подібна форма виливу забезпечує зручність під час наповнення посуду або миття продуктів. Насолоджуйтесь комфортом і зручністю використання разом з Kroner
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.29 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Силумін |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 185 мм |
| Висота виливу | 320 мм |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴











